Rozlicz podatek z Norwegii

Firma Norlink powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby Polaków pracujących i mieszkających w Norwegii. Nasza misja to nie tylko doradztwo i pomoc w kwestiach dotyczących norweskiego prawa pracy i prawa podatkowego, ale także informacja na temat życia w Norwegii. Norlink to wiedza i doświadczenie, które sprawi, iż Państwa przygoda z krajem wikingów będzie pozytywnym przeżyciem.

Za 2014 rok w Norwegii możemy się rozliczać od 19 marca (użytkownicy elektroniczni); od 24 marca (wszyscy) do 30 kwietnia 2015*.

*Istnieje możliwość przedłużenia terminu rozliczenia do 31 maja 2015.

Rozlicz-podatek-z-NorwegiiJeśli chcą Państwo szybko wiedzieć, czy należą się Państwu ulgi podatkowe w Norwegii za 2014 rok, to wystarczy wypełnić FORMULARZ NR 1 on-line.
Pozostałe informacje znajdą Państwo na łamach strony: www.norlink.pl

Fot: sxc.hu

Budowlaniec w Oksvoll

Budowlaniec Marek Sondej, firma Mar Spaw Marek Sondej wykonuje:

– usługi ślusarskie
– spawanie konstrukcji stalowych
– usługi budowlane

Obszar działań to Oksvoll i okolica.

Fot: sxc.hu

Artysta w Oslo

Artysta Danuta Szustka, firma 6th Design Danuta Agnieszka Szustka wykonuje portrety, obrazy, aranżacje wnętrz. Szczegóły: www.6thdesign.com

Fot: sxc.hu

Psycholog w Fornebu

Psycholog w mgr Elwira Fiećko przyjmuje w Polskiej Poradni Psychologicznej w Fornebu i zajmuje się pomocą psychologiczną obejmującą poradnictwo, konsultację, interwencję kryzysową oraz psychoterapię indywidualną. Szczegóły: www.psykologelwira.no

Fot: sxc.hu

Budowlaniec w Haslum

Budowlaniec Sebastian Gajewski, firma Bradex – S.Gajewski wykonuje remonty i przebudowy oraz prace ogólnobudowlane a w tym układania glazury i terakoty, prace malarskie, prace stolarskie itp w Haslum i okolicy.

Fot: sxc.hu